* Rehvide tootegarantii

Rehvide tootjapoolsed garantiitingimused:

1. Meie poolt müüdud rehvidele kehtib tootja poolne garantii 2 aastat.
2. Garantii katab nii toote materjali kui ka valmistusvead.
3. Garantii aluseks on arve. 
4. Garantii alla ei kuulu:

  • üle mustri kulumispiiri kasutatud rehvid
  • õnnetusjuhtumi (avarii, tulekahju vms) tulemusel tekkinud vigastused
  • vigastused, mis on tekkinud rehvide ebaõigel kasutamisel (madal rehvirõhk, kokkujooks, balanseerimatuse tõttu, rikkis amortisaatorid, auto ülekoormus, kettide kasutamine, naelutamine, võidusõit, off-road jms)
  • teeolude tõttu tekkinud vigastused
  • ettekavatsetult rehvidele tekitatud vigastused

 

5. Probleemide tekkimisel võtke ühendust garantii@grip.ee
6. Teie probleemi vaatame üle mõne tööpäeva jooksul ja Teiega võetakse ühendust täpsustamaks toote transpordivõimalusi meieni. 
7. Vealisele tootele tehakse põhjalik ekspertiis.
8. Kui läbiviidud ekspertiis tõestab materjali- või tootmisviga, siis rehv asendatakse uuega, parandatakse või hüvitatakse rahaliselt.
9. Rahalise kompensatsiooni korral rakendame järgmist valemit: MÜÜGIHIND × JÄÄKSÜGAVUS mm / ALGNE SÜGAVUS mm = KOMPENSATSIOONI SUMMA
10. Kompensatsiooni summa kanname Teie kontole 14 päeva jooksul.
11. Ekspertiistulemusega mitte nõustumise korral, suunatakse probleemne toode erapooletusse ekspertiisi, kusjuures sama tulemuse korral katab klient ekspertiisi kulud. Ekspertiisi aeg on sel juhul maksimaalselt 3 kuud.
12. Garantiijuhtumi välistuse korral on Race Invest OÜ-l õigus esitada arve kliendile järgneva kohta:

  • vealise toote saatekulud  meile ja tagasi kliendile
  • erapooletu ekspertiis kulud ning saatekulud

 

13.  Race Invest OÜ ei kohustu hüvitama garantiiga toodete vahetusega kaasnevaid kulusid.

Garantii kohta küsimused ja päringud: garantii@grip.ee

 

 

Tagastamine ja turvaline tellimine

Tooteid on võimalik ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest.

Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ja kasutamata. Teie poolt kasutatud tooteid tagasi ei osteta. Tagastada ja ümber vahetada ei ole võimalik aluspükse ja intiimtooteid. Kõik tooted, mida ei saa nende olemuse tõttu tagastada, mis on kiiresti riknevad või mille kasutamistähtaeg on möödunud, ei kuulu tagastamisele. Tootega tuleb tagastada kõik kaasasolevad osad (sh kasutusjuhendid ja eemaldatavad detailid ning kaubaga kaasas olnud saateleht). Vahetuskauba postiteenus on tasuta. Paki saate tagastada lähimasse SmartPOSTi pakiautomaati kauba kättesaamisel smsi kaudu saadud personaalse koodi alusel või lähimasse Eesti Posti postiasutusse klienditagastusena. Raha tagastatakse kantakse Teie pangakontole 2-3 nädala jooksul pärast paki jõudmist Grip.ee (Race Invest OÜ). Tagastatud kuid garantiiekspertiisi vajavate kaupade eest makstakse raha tagasi 6 nädala jooksul. Saatekulu ei kuulu tagastamisele(tagastatava kauba). Kaubad on saadaval kuni kaupu jätkub. Kui siiski mõni toode lõpeb, proovib Grip.ee (Race Invest OÜ) asendada toote samaväärsega, kui algselt tellitu(kokkuleppel ostjaga).

Pretensioonide esitamise aeg

Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Seejuures tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui müüja ei tõesta vastupidist. Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest tingitud defektiga.

Rohkem infot tarbija õigustest leiab Tarbijakaitse Ameti kodulehelt:

http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/vaata-kindlasti