Ostutingimused

Grip.ee veebilehel oleva informatsiooni eest vastutab Race Invest OÜ.

Race Invest OÜ veebilehel toodud kaupade hinnad

Kõik Race Invest OÜ veebilehel avaldatud toodete müügihinnad on toodud koos käibemaksuga.
Ostu vormistamine ja kauba eest tasumine


Kliendil on võimalus Race Invest OÜ veebilehel valida endale sobilik kaup ja lisada see ostukorvi.

Race Invest OÜ poolt pakutavate rehvide ostmise võimalused:

1. Lepingulisel kliendil on võimalus osta endale sobilikud rehvid http:grip.ee veebilehel, logides sisse ainult temale teada paroolidega. Rehvid tarnitakse kliendile vastavalt lepingus olevale tarnetingimusele.

2. Lepinguta klient võib valida endale sobilikud rehvid ja sooritada ostu http://grip.ee veebilehel. Kliendile väljastatakse arve, mis kuulub tasumisele enne kauba väljastamist.

Raha laekumisel meie kontole alustame viivitamatult kauba tarnimist/tellimist klientidele. Kui arve tasumine või laekumine toimub puhkepäeval, siis tarneprotsess käivitub järgneval tööpäeval.


Maksmise võimalused:

Maksmiseks on Teile järgmised valikud:

1. Teil on võimalus valida Teile sobilik internetipank (Swedbank, LHV, SEB jt) tellimuse eest tasumiseks.

Tellimise  käitlemisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli mis tagavab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

3. Teil on võimalus tasuda ülekandega valides „Maksa arvega“.

4. Teil on ka võimalus veel tellimus tühistada vajutades nuppu „TAGASI“.

Kui olete makse sooritanud, siis on väga oluline meeles pidada, et pöörduksite tagasi http://grip.ee veebilehele, kust ostu sooritasite (internetipangas nupud: „tagasi kaupluse teenustele", „tagasi kaupmehe juurde" vms.).

Tellimuse kinnituse kohta saate kohe ka automaatse kinnitusteatise varem kontaktandmetesse sisestatud meiliaadressile.

Tellimus loetakse esitatuks ja leping sõlmituks alates hetkest, kui tellimuse eest on täielikult tasutud (raha on laekunud Race Invest OÜ kontole).

Pärast makse sooritamist (raha laekumist Race Invest OÜ kontole) toimetame rehvid Teie määratud aadressile kullerteenusega (kuni) 5 tööpäeva jooksul.

 


Kauba saadavus/tarneaeg


Race Invest OÜ veebilehel kuvatud toodete tarneaeg on 1-14 tööpäeva(täpsem info toote juures) pärast kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist Race Invest OÜ pangakontole).

Kui tellitud kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust.


Kauba kohaletoimetamine


Rehvid toimetatakse kliendi soovitud aadressile kullerteenusega (DPD, ELS, Venipak). Enamikesse piirkondadesse toimetatakse kaubad kohale saadetise väljasaatmisele järgneval tööpäeval. Saartele võib  tarneaeg olla pikem, kuid mitte rohkem kui 2 tööpäeva.


Transpordikulud


 Transpordi hind on näidatud tellimise protsessis ning e-mailile saadetavas tellimuse kinnituses.


Lepingust taganemine ja kauba tagastamine


Tarbijal (füüsilisel isikul) on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates päevast, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud. Lepingust taganemiseks tuleb vastav avaldus saata e-mailile: info@grip.ee. Avaldusse tuleb kindlasti märkida ostetud rehvi mõõt, mudel, tootja nimi ning samuti taganemise põhjus. Kindlasti ei tohi unustada oma kontaktandmeid. Lepingust taganemise korral on tarbija kohustatud kauba Race Invest OÜ-le tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest. Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud summas 9.9 EURi, välja arvatud juhul, kui üleantud toode ei vastanud tellitule. Kauba tagastamise korral tagastatakse kliendile tema poolt kauba eest tasutud summa, millest on õigus maha arvata kauba tagastamise kulud.

Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või veebipoes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu.

NB! Kliendi poolt tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud ja demonteeritud).


Müügigarantii tingimused


1. Kõikidele Race Invest OÜ poolt müüdud toodetele kehtib tootjatehase poolt antud garantii 2 aastat. Tootjatehase poolt antud garantii katab nii toote materjali kui ka tootmisest (tootmisprotsessist) tulenevad vead.

2. Garantii alla ei kuulu alljärgnevad rehvide vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid:

• rehvid, milliseid on kasutatud üle mustri kulumispiiri
• rehvide vigastused, mis on tekkinud teeolude tõttu
• rehvide vigastused, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite (avarii, tulekahju vms) tagajärjel
• vigastused, mis on tekkinud rehvide valest ekspluateerimisest (vale rehvirõhk, vale kokkujooks, balansseerimata rattad, rikkis amortisaatorid, auto ülekoormus, kettide kasutamine, naelutamine, võidusõit, off-road jms)
• remonditud ning taastatud rehvid
• tahtlikult rehvidele tekitatud vigastused

4. Müügigarantii andja on Race Invest OÜ , aadressiga Pärnu mnt 122, Tallinn 11313 Harjumaa.

5. Garantii taotlemise aluseks on garantii taotleja poolt saadetud koopia ostuarvest koos vea kirjelduse ja taotleja kontaktandmetega Race Invest OÜ mailile: info@grip.ee . Muud kaebused tuleb esitada kas kirjalikult punktis 4 märgitud aadressil või e-mailile info@grip.ee

6. Pärast garantiitaotluse esitamist võtame garantii taotlejaga ühendust 2-3 tööpäeva jooksul, et täpsustada toote transportimise korraldus Race Invest OÜ  esindajani.

7. Vealisele tootele tehakse põhjalik ekspertiis. Kui läbiviidud ekspertiis tõestab materjali- või tootmisvea, siis rehv parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. Race Invest OÜ vahendab kauba parandamist, vahetamist või kompenseerimist tootja ja kliendi vahel.

8. Race Invest OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega mittenõustumise korral suunatakse probleemne toode erapooletusse ekspertiisi. Kui erapooletu ekpertiisi tulemus ühtib Race Invest OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega, siis katab ekspertiisi kulud garantii taotleja. Ekspertiisi aeg on sellisel juhul maksimaalselt 3 kuud.

9. Kui ilmneb, et tegemist ei olnud garantiijuhtumiga, on klient kohustatud Race Invest OÜ-le hüvitama:

• vealise toote saatekulud Race Invest OÜ-le ja tagasi garantii taotlejale
• erapooletu ekspertiisi kulud ning sellega seonduvad saatekulud

10. Race Invest OÜ hüvitab müügigarantii ajal toote parandamise või asendamisega kaasnevad kulud.


Privaatsus ja tellimuse säilitamine


Race Invest OÜ veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Race Invest OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Race Invest OÜ säilitab kliendi tellimuse oma arvutisüsteemis ja kliendil on võimalik sellega Race Invest OÜ aadressil Paldiski mnt 229a/1 Tallinn, Harjumaa tutvuda, kui ta esitab temale peale tellimuse esitamist saadetud arve numbri.